tel: + 48 91 432 73 44 | biuro@aqua-tec.pl

Myjki wysokociśnieniowe

Agregaty, akcesoria, dysze
i kotły grzewcze.

OERTZEN Farm Line

Oferta urządzeń dedykowana utrzymaniu czystości
gospodarstw rolnych oraz na fermach drobiu i trzody.

Akcesoria do myjek wysokociśnieniowych

Każdy agregat wysokociśnieniowy żeby stał się użytecznym i wydajnym narzędziem pracy potrzebuje odpowiednich akcesoriów. Wykonanych z odpowiednich materiałów do konkretnych zastosowań. W swojej ofercie zgromadziliśmy sprawdzone rozwiązania do zastosowań przemysłowych. Wykonanie ze stali nierdzewnej, nieiskrzącej czy zastosowanie odpowiednich tworzyw sztucznych odpornych na temperaturę i czynniki chemiczne pozwala dobrać zestaw akcesoriów do wykonywanych prac.

Akcesoria do myjek wysokociśnieniowych

Przemysłowe akcesoria do myjek wysokociśnieniowych.

Wydajne głowice do hydropiaskowania, systemy TORNADO, MONSUN
i MONSUN VARIO dedykowane nie tylko do agregatów Oertzen cieszą się popularnością wśród naszych klientów. Wózki do mycia chodników, ścian i dachów a także wiele więcej rozwiązań rozszerzających zastosowanie Twojej myjki. Można je stosować również z myjkami innych producentów.

Akcesoria do myjek wysokociśnieniowych

Zwijadła do węży oraz niestandardowe rozwiązania modułów grzewczych.

Wysokiej jakości zwijadła ze sali nierdzewnej lub malowane proszkowo do węży wysokociśnieniowych z napędem elektrycznym, hydraulicznym lub pneumatycznym i nie tylko. Ponadto węże wysokociśnieniowe wodne, do sprężonego powietrza, gazów technicznych, detergentów i środków chemicznych. Dostępne także w wykonaniu nieiskrzącym i specjalnym.