Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jubiler/domains/aqua-tec.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jubiler/domains/aqua-tec.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
Specjalistyczne dysze wysokociśnieniowe, rotacyjne, rakietowe

tel: + 48 91 432 73 44 | biuro@aqua-tec.pl

Myjki wysokociśnieniowe

Agregaty, akcesoria, dysze
i kotły grzewcze.

OERTZEN Farm Line

Oferta urządzeń dedykowana utrzymaniu czystości
gospodarstw rolnych oraz na fermach drobiu i trzody.

Dysze wysokociśnieniowe

Agregaty wysokociśnieniowe dają potężne możliwości, ale dopiero specjalistyczne oprzyrządowanie w postaci dysz wysokociśnieniowych pozwala przełożyć moc agregatów na realne wyniki. Powodzenie w zastosowaniu czyszczenia wysokociśnieniowego to bardzo często sztuka odnalezienia kompromisu pomiędzy doczyszczeniem zabrudzeń a zniszczeniem powierzchni. W wielu przypadkach dobrane przez nas dysze wysokociśnieniowe do parametrów urządzeń naszych klientów radziły sobie z czyszczeniem zabrudzeń czy osadów, które na pozór wymagać mogły zastosowania wyższych ciśnień czy wydajności. Taka swego rodzaju kosztowna droga a skróty, często nie jest potrzebna.

Oferujemy Państwu produkty najwyższej jakości renomowanej firmy, które dobieramy dla Państwa w oparciu o zadania jakie mają spełniać. Wspieramy wiedzą wiele firm działających w branży czyszczenia przemysłowego. Rozwijający się przemysł stawia przed nami co raz to nowe wyzwania, którym wspólnie staramy się sprostać. Wszystkie akcesoria jakie oferujemy do myjek wysokociśnieniowych są wyposażone w wysokiej jakości dysze.

Najwyższej jakości dysze, projektowane i produkowane pod kątem specjalistycznych zastosowań.

Dysze wysokociśnieniowe

Dysze wysokociśnieniowe, które oferujemy umożliwiają efektywne wykorzystanie mocy agregatów wysokociśnieniowych. Kluczowym jest dobór rozmiaru dysz, ich ilości i – w przypadku złożonych dysz – osadzenia w głowicy.

  • czyszczenie rurociągów
  • czyszczenie linii produkcyjnych
  • czyszczenie mieszalników
  • czyszczenie zbiorników
  • czyszczenie ładowni