Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jubiler/domains/aqua-tec.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 77

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/jubiler/domains/aqua-tec.pl/public_html/wp-content/plugins/jetpack/_inc/lib/class.media-summary.php on line 87
Przemysłowe myjki wysokociśnieniowe dla sektora usług

tel: + 48 91 432 73 44 | biuro@aqua-tec.pl

Myjki wysokociśnieniowe

Agregaty, akcesoria, dysze
i kotły grzewcze.

OERTZEN Farm Line

Oferta urządzeń dedykowana utrzymaniu czystości
gospodarstw rolnych oraz na fermach drobiu i trzody.

Pełna oferta urządzeń!

Kliknij aby przejść na stronę oertzen.pl gdzie znajduje się katalog myjek, podgrzewaczy, odkurzaczy i akcesoriów OERTZEN.

Przemysłowe myjki wysokociśnieniowe - fabryka
Przemysłowe myjki wysokociśnieniowe

Przemysłowe myjki wysokociśnieniowe

Oferujemy wszystkie przemysłowe myjki jakie w swojej ofercie posiada firma OERTZEN – zarówno myjki stacjonarne jak i mobilne. Naszym klientom pomagamy w doborze urządzeń do konkretnych prac, doradzamy rozwiązani, a konfigurujemy zestawy agregatów i kotłów grzewczych.

Przemysłowe myjki wysokociśnieniowe

Przemysłowe myjki wysokociśnieniowe Oertzen dzięki swojej konstrukcji, solidności i wysokiej jakości wykonania cieszą się dobrą opinią wśród użytkowników. Od ponad dziesięciu lat dystrybuujemy urządzenia Oertzen wspierając profesjonalnymi rozwiązaniami wiele gałęzi przemysłu. Dla zadowolenia naszych klientów do atutów urządzeń Oertzen dokładamy profesjonalną obsługę i wysokie standardy serwisu myjek wysokociśnieniowych, podgrzewaczy oraz akcesoriów. Wszystko po to, aby sprzęt którym pracują nasi klienci działał niezawodnie i jak najdłużej spełniał swoje zadania.

Wszystkim nowym klientom oferujemy szkolenia dla operatorów, aby ich praca z agregatami OERTZEN była bezpieczna i sprawna.

Nasza oferta serwisowa obejmuje przedłużenie gwarancji producenta, opiekę nad urządzeniami stacjonarnymi i mobilny serwis urządzeń na terenie całego kraju.

25 lat marki Oertzen w Polsce

Od ponad 60 lat firma OERTZEN GmbH z Ammersbek w Niemczech specjalizuje się w branży urządzeń wysokociśnieniowych przeznaczonych dla przemysłu i usług. Jako niezależny i skuteczny producent oferuje wysokiej jakości trwałe produkty i rozwiązania skrojone na miarę potrzeb naszych klientów.

OERTZEN jest również producentem agregatów gaśniczych HDL, gdzie medium gaśniczym jest zatomizowana woda – w postaci mgły. Po więcej szczegółów na temat agregatów gaśniczych zapraszamy na naszą stronę: www.oertzen-firetec.pl.

Urządzenia OERTZEN zyskują zaufanie klientów dzięki prostej i solidnej konstrukcji oraz wykorzystaniu w produkcji materiałów najwyższej jakości. Od dziesięcioleci maszyny OERTZEN wybierane są przez klientów przez ich główne zalety:

  • znakomita wydajność,
  • maszyny zdolne pracować nawet 24h na dobę,
  • najwyższej jakości materiały i wykonanie,

Wszyscy klienci OERTZEN w całej Europie i nie tylko mogą liczyć na wsparcie techniczne i profesjonalne doradztwo w zakresie doboru odpowiednich urządzeń i akcesoriów.